ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.
"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Technik obiektu Wrocław (k/m)

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania

  • Nadzór nad systemami zarządzania budynkiem
  • Zlecanie, koordynacja i kontrola firm usługowych, np. serwis sprzątający, ochrona
  • Wykonywanie napraw i usług porządkowych
  • Monitorowanie systemu sterowania budynkiem
  • Kontrola instalacji zarządzania budynkiem
  • Zbieranie ofert
  • Zarządzanie awariami i usterkami na dyżurze
  • Interfejs pomiędzy biurem zarządzania centrum i poszczególnymi działami firmy

Co oferujemy:

  • Pewne miejsce pracy na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Karta MultiSport
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Świadczenie urlopowe

Twój profil

  • Doświadczenie zawodowe w sektorze elektrycznym lub nadzorowaniu instalacji lub podobne doświadczenie w zakresie ogrzewania, wentylacji nieruchomości
  • Mile widziane wiedza z zakresu malarz, murarz itp.
  • znajomość pakietu MS Office
  • podstawowa wiedza w zakresie sprawdzania i akceptowania faktur
  • Umiejętność pracy w zespole i umiejętność współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Krótkie wdrożenie do pracy w biurze we Wrocławiu oraz w Galerii Ostrovia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.