CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2014), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 52 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 370 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej strony www.cbre.com

Nasz dział zarządzania infrastrukturą biurową/przemysłową Global Workplace Solutions, z centralnym biurem przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie, aktualnie poszukuje dla naszych Klientów kandydatów na stanowisko:

Technik obiektu/ Technik FM

Od: CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Praca w ramach czterobrygadowego systemu czasu pracy

Opis stanowiska:

  • Obsług techniczna systemów:
    - wentylacji i klimatyzacji,
    - elektroenergetycznych,
    - hydraulicznych,
    - grzewczych,
    - wodno-kanalizacyjnych
  • Usuwanie awarii w urządzeniach technicznych
  • Odpowiedzialność za obsługę systemów niskoprądowych i automatykę
  • Monitoring mediów
  • Przygotowywania adekwatnych raportów oceniających stan techniczny urządzeń i budynku
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji
  • Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi

Wymagania od kandydatów:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w ramach czterobrygadowego systemu czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Benefity w ramach funduszu socjalnego
  • Dobrą atmosferę i warunki