LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Obiektu Konserwator

Miejsce pracy: Wrocław, Oława, Kąty Wrocławskie
Nr ref.: 0022183
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca eksploatacja i konserwacja instalacji i urządzeń technicznych;
  • Wykonywanie przeglądów oraz remontów instalacji i urządzeń technicznych;
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń technicznych (elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych, mechanicznych)
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne, gazowe, energetyczne.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe i premie kwartalne;
  • Dodatkowe benefity- opieka medyczna Lux-Med, ubezpieczenie NNW, Multisport i inne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.