Technik Narzędziowiec

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Bezpłatny transport do firmy!

Oferta:

  • Umowa o pracę zawierana bezpośrednio z firmą
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w dniach pon.-pt. w systemie trzyzmianowym
  • Wynagrodzenie: 29,70 brutto /h + 15% premii miesięcznej oraz premia kwartalna
  • Bogaty pakiet socjalny (paczki świąteczne, dofinansowanie wczasów)
  • Bezpłatny transport do firmy z Płocka, Płońska, Sochaczewa, Wyszogrodu, Nowego Dworu Mazowieckiego)
  • Pakiet Medyczny, pakiet sportowy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub doświadczenie zawodowe w zakresie mechaniki
  • Podstawowa wiedza na temat systemu sterowania i automatyki maszyn
  • Zdolności manualne, znajomość obróbki ręcznej metali
  • Znajomość rysunku technicznego i poziomów tolerancji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Sumienność i samodzielność
  • Dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej

Zadania:

  • Przeprowadzanie przeglądów oraz konserwacji narzędzi zgodnie z wytycznymi
  • Ustawienie, regulacja  oraz drobne korekty narzędzi
  • Wprowadzanie zmian w konstrukcji w narzędziach i ich odpowiednie dokumentowanie
  • Inicjowanie usprawnień narzędzi i maszyn, samodzielne wdrażanie podstawowych modyfikacji
  • Samodzielna ocena jakości narzędzi i maszyn
  • Czynny udział w przeglądach koncepcji nowych narzędzi do nowych projektów
  • Współpraca z działem produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy