LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Napraw

Miejsce pracy: Tczew

Nr ref.: 0037874

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • lokalizowanie i diagnozowanie usterek
  • analizowanie źródła usterek i proponowanie zmiany w procesie produkcyjnym lub projekcie urządzenia
  • dokonywanie napraw urządzeń elektronicznych

Oczekiwania:

  • wykształcenia minimum średniego technicznego (preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika)
  • doświadczenia w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych będzie atutem kandydata
  • zdolności manualnych
  • przestrzegania przepisów BHP
  • umiejętności pracy zespołowej, komunikatywności

Oferta:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • umowę o pracę
  • dodatek za pracę w nadgodzinach
  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy
  • prywatna opieka medyczna (gabinet na terenie firmy)
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.