Technik / monter sieci radiowych

Derkom

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku technik/monter sieci radiowych.

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy podstawowej wiedzy z zakresu konfiguracji protokołów sieciowych TCP/IP w systemach operacyjnych Windows, znajomość obsługi urządzeń sieciowych oraz budowy i działania sieci.

Wymagania podstawowe:

  • podstawowa znajomość obsługi systemu Mikrotik RouterOS, UBNT
  • predyspozycje do pracy na wysokościach
  • prawo jazdy kategorii B
  • odpowiedzialność, komunikatywność, punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość technologii radiowych
  • znajomość obsługi i konfiguracji sieci na systemach Linux
  • znajomość Cisco Internetwork Operating System (IOS)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektryczne SEP
  • wykształcenie techniczne

Zakres obowiązków:

  • montaż i konfiguracja anten na zewnątrz budynku
  • montaż okablowania wewnątrz i na zewnątrz budynku
  • serwisowanie usług
  • podstawowa konfiguracja sieci komputerowych klienta

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu budowy i działania sieci
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełny wymiar czasu pracy

Prezentacja firmy

Derkom to dynamicznie rozwijający się operator telekomunikacyjny. Od pon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting