Technik montażu urządzeń monitoringu

GPSH Sp. z o.o.

Piastów / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GPSH Sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości rozwiązania techniczne w zakresie monitoringu pojazdów i obiektów. Świadczymy usługi montażu urządzeń monitoringu w halach magazynowych i produkcyjnych, wspólnotach mieszkaniowych, sklepach, hotelach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • montaż kamer i innych urządzeń systemów monitoringu wizyjnego
  • przeprowadzanie przewodów, zaciskanie wtyczek, dokonywanie pomiarów
  • konfiguracja oprogramowania, parametrów sieci, zdalnego dostępu
  • w zależności od doświadczenia i umiejętności montaż i konfiguracja innych urządzeń tj. SSWiN, kontroli dostępu, monitoringu GPS

Wymagania

  • wykształcenie elektrotechniczne, informatyczne lub z pokrewnych dziedzin
  • wiedza i doświadczenie z zakresu sieci komputerowych, umiejętność konfiguracji routerów, bridge-y
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • doświadczenie w montażu i konfiguracji urządzeń CCTV, SSWiN, lub monitoringu GPS
  • doświadczenie w pracy z podnośnika, mile widziane uprawnienia do obsługi
  • umiejętność samodzielnego działania, jak i pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, dyscyplina, rzetelność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi w zakresie montażu profesjonalnych systemów monitoring... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia kwartalna
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis