Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik mechanik

Miejsce pracy: Wałbrzych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy,
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

Poszukujemy osób, które posiadają:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika lub pokrewne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczną wiedzę i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki lub elektryki,
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym 12 godzinnym (2 dni 7:00-19:00, 2 dni 19:00-7:00, 4 dni wolnego).

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia obsługa techniczna przynależnych urządzeń energetycznych takich jak centrale klimatyzacyjne, kotłownie parowe, kotłownie olejowe, stacje uzdatniania wody, systemy sprężonego powietrza, agregaty chłodnicze,
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej związanej z urządzeniami energetycznymi,
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji i napraw maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie ciągłej obserwacji parametrów i ich analiza przy pomocy systemu SCADA oraz BMS.

Osoby zainteresowane zapraszam do złożenia aktualnego CV:)

Numer referencyjny: TM/06/2021/WRC/MS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.