Opis stanowiska pracy

Pracodawca zapewnia pokrycie kosztów relokacji.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie raportów dla Managerów;
  • zapewnianie wsparcia w zakresie utrzymania, napraw, konserwacji i kontroli linii produkcyjnych;
  • konfiguracja linii produkcyjnych;
  • codzienne uruchamianie i zarządzanie procesami w obrębie linii produkcyjnej;
  • zapewnienie zaplecza niezbędnych surowców, przygotowanie maszyn (pieców), konfiguracja procesu pod kątem zamówień klientów;
  • rozwiązywanie napotykanych problemów;
  • współpraca z firmami serwisowymi producenta i zapewnianie optymalnej produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w procesie produkcji (znajomość branży włókienniczej będzie atutem);
  • zdolności mechaniczne/elektryczne;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów;
  • dobra kultura pracy.

Prezentacja firmy

Davis Nolan to jedna z najszybciej rozwijających się firm rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 500PLN - 10 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca IT - Programowanie / Analizy