Technik/Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu.

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

9-21-53256
Wynagrodzenie: 3500 - 7000 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy w województwie łódzkim
-z apewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
- Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
- współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie techniczne
- doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
- odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
- Chęć rozwoju w Dziale Utrzymania Ruchu

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- praca w nowoczesnym parku maszynowym i nowym zakładzie
- szeroki pakiet benefitów (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
- zapewnienie dojazdów do pracy

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Kontrola jakości , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis