TECHNIK/MECHANIK POJAZDÓW FORD/ FORD Electromechanic

Europex

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany dealer samochodów FORD w Oslo, w Norwegii poszukuje techników/mechaników. Mile widziani są kandydaci z silnymi umiejętnościami diagnostycznymi oraz numerem PIN mechanika FORD.

OPIS STANOWISKA
Kandydat będzie przeprowadzał kontrole różnych typów pojazdów, jednak głównie pojazdów marki FORD. Stanowisko wymaga, aby technicy byli w stanie pracować z systemem IDS, diagnozować, kontrolować i wymieniać/naprawiać wadliwe komponenty.

WYMAGANIA
•Numer PIN mechanika FORD w ETIS
•Bieżące doświadczenie z samochodami FORD
•Aktywny użytkownik systemu IDS
•Dobra znajomość języka angielskiego i chęć nauki języka norweskiego
•Referencje będą atutem

OFERUJEMY
•Doświadczenie zawodowe dla dalszej kariery w warsztatach samochodowych FORD na całym świecie.
•Wynagrodzenie netto w wysokości min. 120 kr/godz.
•Gwarantujemy terminową wypłatę 100% twojego wynagrodzenia
•Pokrywamy wszystkie koszty podróżowania do Norwegii i domu, również wydatki podróżne z domu do pracy
•Pokrywamy koszty zakwaterowania, łącznie z kosztami Internetu i innych udogodnień
•Wszystkie podatki płatne w Norwegii
•Pomagamy w wypełnieniu zeznania podatkowego, zasiłków na dzieci oraz w innych prawnych kwestiach
•Brak opłat agencyjnych

Proszę pamiętać, że wszystkie informacje i rozmowy odbędą się w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Europex is an international recruitment company hiring profession... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne