Technik - Mechanik - od 13,42 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Maasmechelen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Maasmechelen, Belgia
Oferujemy:
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki odprowadzane w Polsce, wynagrodzenie belgijskie)
  • stawkę do negocjacji
  • system poleceń (150 euro netto za polecenie Kandydata - po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)
  • 13. pensję (premię roczną)
  • kartę paliwową, dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski, dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • opiekę polskiego koordynatora w Belgii
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • chęć nawiązania długoterminowej współpracy z Klientem

Obowiązki:
  • utrzymanie prawidłowego stanu maszyn produkcyjnych oraz instalacji na terenie zakładu produkcji
  • instalacja nowych urządzeń przemysłowych
  • naprawa maszyn

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy