TECHNIK MASZYN ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH/ MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ABC Work Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

ABC Work Sp. z o.o. ABC Work Sp. z o.o.
ABC Work to firma, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją od 2010 roku.
Nasi konsultanci naprawdę lubią swoją pracę i z pasją szukają najlepszych rozwiązań dla pracowników. Posiadamy certyfikat gwarantujący zawsze uczciwe zatrudnienie.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska
-montaż naszych produktów techniki napędowej,
-wymiana silników
-samodzielna praca zgodnie z rysunkami i listą części

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość języka niemieckiego na poziomie minimalnie B1
-odpowiedzialność i dokładność
-motywacja do pracy
-prawo jazdy
Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową 12,2 euro/h brutto
-24 euro diety na produktywnie przepracowany dzień
-darmowe zakwaterowanie
-Niemiecką umowę o pracę
-indywidualnie ustalany termin wyjazdu
-ubezpieczenie zdrowotne
-liczba godzin zagwarantowana na umowie
-terminowo wypłacane wynagrodzenie
-dobre warunki pracy, miłą atmosferę
-indywidualne podejście do każdego kandydata