Technik masażysta - Chorzów

BetaMed S.A.

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Chorzów

BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach
dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Technik masażysta

Zakres obowiązków:
• wykonywanie masaży dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów korzystających z poradni fizjoterapii ambulatoryjnej,
• masaże wykonywane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz dla pacjentów prywatnych,
• budowanie pozytywnych relacji z pacjentami,
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
• co najmniej średnie wykształcenie z tytułem technika masażysty,
• życzliwe podejście i cierpliwość do pacjenta,
• sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy,
• zaangażowanie oraz odpowiedzialność,
• komunikatywność i kultura osobista,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• pracę na dwie zmiany w ramach umowy o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym otoczeniu.

CV prosimy przesłać za pośrednictwem serwisu infoPraca.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BetaMed S.A. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy