Technik Lutowniczy/ Lutowacz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Janki, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Janki

Zadania:
- Wymiana elementów elektronicznych
- Lutowanie
- Testowanie sprzętu po dokonaniu naprawy
- Współpraca z działem Serwisu
- Dokumentowanie i raportowanie przeprowadzonych procesów lutowania

Wymagania:
- Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego, lutowaniu lub w pracy przy czynnościach manualnych będzie dodatkowym atutem
- Precyzja i zdolności manualne
- Zainteresowanie branżą elektroniczną i nowoczesnymi technologiami

Oferujemy:
- Praca w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
- Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku
- Miła, przyjazna i życzliwa atmosfera pracy
- Możliwość rozwoju i awansu w wewnętrznych strukturach firmy

Numer referencyjny: TL/012018/WA2/A3/AD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.