LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Laboratoryjny

Miejsce pracy: Strzelno
Nr ref.: 0014208
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

      Pracownik na stanowisku laborantki pracuje głownie w pomieszczeniech skupu surowca w centrach rożyczkowania.

Praca ma charakter i fizyczny i umysłowy, w skład którego wchodzą prace z zakresu:

  • Dokonywanie oceny wizualnej środka transportu,
  • Pobór prób z środka transportu,
  • Dokonywanie oceny jakościowej pobranych prób na zgodność ze specyfikacją,
  • Decyzja o przyjęciu bądź odesłaniu oznaczonej partii surowca świeżego,
  • Prac porządkowych polegających na utrzymaciu porządku na stanowisku pracy,
  • Obsługa wagi, umiejętne prowadzenie zapisó z oceny i przyjęcia partii surowca.
  • Ciągła współpraaca z kierownikiem działu w celu potwierdzenia jakości surowca.

Praca odbywa sie pod nadzorem kierownika działu jakości. Pracy towarzyszą warunki mikroklimatu stalego.

Praca nie wymaga specalistycznych kwalifikacji.

Oczekiwania:

  • Umiejętności obsługi protego sprzętu do oznaczeń,
  • Książeczka SANEPID,
  • Spostrzegawczość,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Asertywność,
  • Sumienność,;
  • Zdyscyplinowanie;
  • Prawo jazdy mile widziane,
  • Wykrztałcenie w kierunku Przetwórstwa żywności mile widziane.

Oferta:

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa na czas określony,
  • Stawka 13 zł brutto,
  • Praca 8 godzinna,
  • Premia uznaniowa,
  • Dodatki za pracę na 2 i 3 zmianie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.