Technik laboratorium komputerowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • Praca w prężnie działającej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów
  • Pakiet zniżek Manpower Premium

Wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie związane z elektroniką
  • Mile widziana umiejętność lutowania w technologii SMT
  • Znajomość układów elektronicznych
  • Znajomość budowy i umiejętność składania komputerów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów sprzętowych
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania zadań

Zadania:

  • Seryjne składanie komputerów klasy PC
  • Seryjne testowanie sprzętu elektronicznego
  • Seryjne lutowanie sprzętu elektronicznego w technologii SMT
  • Rozwiązywanie problemów sprzętowych w komputerach klasy PC
  • Naprawa urządzeń elektronicznych
  • Dystrybucja sprzętu do użytkowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy