Opis stanowiska pracy

• opracowywanie metodologii nowych testów;

• współtworzenie planów walidacyjnych;

• przygotowanie oraz przeprowadzenie testów zgodnie ze specyfikacją;

• analiza otrzymanych wyników oraz sporządzanie raportów po wykonanym teście;

• prowadzenie dokumentacji w zakresie rejestracji próbek oraz uzyskanych wyników badań.

• prowadzenie nadzoru metrologicznego nad wyposażeniem laboratoryjnym.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,

• Dobra znajomość obsługi komputera

• Komunikatywność

• Dokładność, sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

• Dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność zarządzania czasem

• udokumentowane doświadczenie w zakresie przeprowadzania testów wytrzymałościowych opakowań wykonanych z tektury

• znajomość norm ISO w szczególności normy ISO 9001:2015

• doświadczenie we wdrażaniu ISO 9001

• doświadczenie w dziale kontroli jakości

• doświadczenie w przygotowywaniu procedur i instrukcji jakościowych

Prezentacja firmy

BRANDBOX Sp. z o.o. Sp. K. to firma produkująca opakowania z tektury fal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inżynieria