Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik laborant

Miejsce pracy: Piechowice

Oferujemy:

  • umowe o prace bezpośrednio u naszego klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pakiet socjalny

Obowiązki:

  • współpraca przy próbach laboratoryjnych i wykonanie ich zgodnie z programem
  • wykonywanie różnego typu badań przy użyciu narzędzi będących do dyspozycji
  • wykonywanie kontroli jakościowych na produktach
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • sporządzanie relacji technicznych z wykonanych prób

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejetnośc pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie

Numer referencyjny: TLP/0118/POL
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.