TECHNIK/ KONSERWATOR OBIEKTU

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych,
  • Utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne mile widziana elektronika, automatyka, mechatronika, elektryka,
  • Posiadanie uprawnień SEP,
  • Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, hydraulicznych,
  • Doświadczenie w montażu i konserwacji klimatyzacji i wentylacji będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,
  • Znajomość obsługi systemu BMS- mile widziane,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Profilaktykę medyczną,
  • Pakiet socjalny,
  • Dobrą atmosferę w pracy.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.