Opis stanowiska pracy

COATS POLSKA Sp. z o.o.

to część międzynarodowego koncernu Coats plc, specjalizującego się w produkcji nici do szycia oraz zamków błyskawicznych.

Zakład Produkcji Suwaków Coats Polska Sp. z o.o. jest odlewnią stopów cynkowych i produkuje metalowe komponenty do zamków błyskawicznych głównie dla zagranicznych oddziałów koncernu.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik jakości

Do głównych jego zadań należeć będą:

• Kontrola wyrobów (suwaki do zamków błyskawicznych) pod względem występowania wad wizualnych i wymiarowych

• Wykonywanie pomiarów z użyciem narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikroskop

• Prowadzenie dokumentacji technicznej, papierowej i cyfrowej

• Rozpatrywanie reklamacji od klientów i do dostawców, przygotowanie analiz, raportów

• Raportowanie wskaźników i wyników jakościowych

Wymagania

• Doświadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku w zakładzie o profilu produkcyjnym

• Umiejętność wykonywania pomiarów przy użyciu prostych narzędzi pomiarowych

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

• Umiejętność przeprowadzania analiz i wyciągania wniosków

• Gotowość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

• Dokładność i sumienność

• Komunikatywność

• Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy w przemyśle odlewniczym lub podobnym

• Znajomość pracy w oparciu o system jakości

Oferujemy:

• Pracę w środowisku międzynarodowego koncernu

• Szkolenie i przyuczenie do wymagań i specyfiki naszej branży

• Pracę na pełen etat (od poniedziałku do piątku) w systemie trzy zmianowym

• Pakiet Benefitowy

• Premie kwartalne do 15%, dodatki

Prezentacja firmy

Coats to brytyjski koncern powstały w 1755 roku w szkockim mieście Paisl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis