Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Technik Jakości

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice, Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analizy mikrograficznej, analizy kompresji uszczelki, analizy poprawmości lutowania zgodnie z dokumentacją,
  • Przygotowywanie próbek do analiz,
  • Przygotowanie i prowadzenie raportów oraz ich dystrybucja do innych działów,
  • Przeprowadzanie pomiarów geometrycznych,
  • Wsparcie innych zdań w dziale jakości,

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej (mile widziana branża motoryzacyjna),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (mikroskop, suwmiarka, mikrometr, twardościomierz),
  • Umiejętność pracy z maszynami CMM, GOM
  • Mile widziana znajomość wymagań IATF ,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny  pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton