Technik jakości / Kontroler jakości

Gi Group Poland S.A.

Głogówek, opolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Głogówek
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości komponentów oraz produktów gotowych
  • wspieranie działu produkcji w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych
  • przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli
  • bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • obsługa maszyn i urządzeń pomiarowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w kontroli jakości
  • mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • dokładności, samodzielności, asertywności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne: z Kolonowskiego, Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Kolonowskiego, Strzelec Opolskich, Toszka
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej
  • naukę języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej)
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie
  • dodatkow 20 minut przerwy wliczone w czas pracy
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego
  • premię za obecność
  • premię roczną i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.