TECHNIK / INŻYNIER ROBÓT SANITARNYCH

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, 17-100, podlaskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w zespole nadzoru robót branżowych Fabryki Domów Modułowych Unihouse S.A.

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

• Weryfikacja projektów instalacji sanitarnych oraz dokumentacji

• Nadzorowanie i koordynowanie wykonywania instalacji sanitarnych na modułach przez firmy podwykonawcze

• Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców

• Współpraca z innymi działami (m.in. projektantami, pionem realizacji robót budowlanych)

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym

• Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia kierunkowego – min. średniego (preferowane wyższe)

• Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

• Doświadczenia na podobnym stanowisku

• Mile widziana znajomość jęz. angielskiego i / lub rosyjskiego (znajomość język norweskiego, szwedzkiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

• Dyspozycyjności do ewentualnej pracy zmianowej

• Umiejętności pracy pod presją czasu oraz dokładności, odpowiedzialności i samodzielności

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy