Technik/Inżynier Mechanik

InterKadra Sp. z o.o.

Dobczyce, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli cenisz sobie rozwój i zdobywanie kolejnych umiejętności, chcesz mieć wpływ na to, co robisz i chcesz dołączyć do zgranego zespołu, a ponadto interesuje Cię:
• obsługa, konserwacja, regulacja oraz remonty maszyn produkcyjnych
• usuwanie awarii maszyn produkcyjnych

Wymagania

Szukamy osoby, która:
• posiadasz wykształcenie średnie/wyższe, doświadczenie z zakresu mechaniki oraz znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
jesteś samodzielny w realizacji powierzonych zadań
Mile widziane:
• uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji: grupa 1,2
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych i nożycowych
• książeczka sanepid

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji