Technik Infrastruktury

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1137589

Dla Naszego klienta, firmy z branży automotive zlokalizowanej w Gliwicach, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Technika Infrastruktury.

Obowiązki:

  • Utrzymanie pełnej sprawności infrastruktury technicznej budynków oraz instalacji technicznych przy zapewnieniu wysokich standardów BHP,
  • Usuwanie awarii, usterek,
  • Udział w pracach remontowych,
  • Analiza bieżących problemów, proponowanie działań korygujących.

Wymagania:

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanych z obsługą techniczną obiektów,
  • Uprawnienia SEP G1 - powyżej 1kV oraz G2 i G3,
  • Umiejętnosc posługiwania się dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Liczne benefity pozapłacowe,
  • Możliwosc podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Praca w nowoczesnej, stabilnej firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy