Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0305

Obowiązki:

1. Analiza stanu informatycznego w Urzędzie.
2. Opracowanie raportów o stanie informatyki w Urzędzie.
3. Przygotowanie wniosków oraz opiniowanie propozycji zakupu sprzętu i oprogramowania.
4. Instalacja i wdrażanie systemów komputerowych.
5. Administrowanie siecią komputerową Urzędu Gminy:
a) archiwizacja danych komputerowych
b) obsługa serwisowa oprogramowania
c) tworzenie kopii zapasowych
d) ochrona systemów i sieci komputerowych
e) zapewnienie i utrzymywanie właściwego stanu sprzętu i oprogramowania komputerowego umożliwiającego bezawaryjną pracę
f) usuwanie awarii
6. Współpraca z firmami serwisującymi sprzęt i oprogramowanie
7. Wprowadzanie informacji i materiałów do Biuletynu Informacji Publicznej Gminy.
8. Prowadzenie dokumentacji zakupów u usług zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie realizacji zadań wynikających z zakresu czynności.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość oprogramowania narzędziowego oraz systemów operacyjnych
  • biegła znajomość posługiwania się aplikacjami biurowymi MS Office
  • znajomość budowy i zarządzania sieciami komputerowymi

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak, kierunek: informatyka

Miejsce pracy: Kościelna 1/1, 22-678 Ulhówek, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: kont. telefoniczny pod nr tel. 84 661 60 04 wew. 28

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy