Opis stanowiska pracy

Technik informatyk. Stała praca – etat - umowa o pracę. Praca w Pęgowie koło Obornik Śląskich . Dojście do pracy 2 min od stacji PKP w Pęgowie. Wymagania: dobra znajomość obsł. komputera i programu Corel Draw, uzgadnianie zamówień i materiałów do produkcji, dyspozycyjność ,solidność. Wykształcenie techniczne.
nasza strona : etimarket

W zgłoszeniu prosimy o umieszczenie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osób (Dz.U 2002 Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

Wymagania

Wymagania: dobra znajomość obsł. komputera i programu Corel Draw, uzgadnianie zamówień i materiałów do produkcji, dyspozycyjność ,solidność. Wykształcenie techniczne.

Prezentacja firmy

Usługowa produkcja podłoży drukowych . Etykiety , naklejki zadru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa