Technik informatyk / Serwisant

Mobnet sp. z o.o.

00-140 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jako firma IT współpracujemy z najlepszymi liderami ze świata branży informatycznej. Udzielamy wsparcia technicznego, obsługę procesów informatycznych oraz świadczymy usługi sprzedażowe produktów związanych z bezpieczeństwem sieciowym, by zapewnić naszym klientom rozwiązania na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: praca w terenie

Region: mazowieckie

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i rozwinąć skrzydła w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dającej stabilne zatrudnienie? Jesteś osobą energiczną i nie boisz się wyzwań? Znasz środowisko informatyczne?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, praca we wsparciu IT jest idealna dla Ciebie.

Zdobądź cenne doświadczenie i wykorzystaj to, wspierając nasz zespół. Stabilne warunki zatrudnienia czekają właśnie na Ciebie.

Wymagania

Od pracownika wymagamy:

- Wykształcenie: Technik informatyk, student ostatnich lat informatyki lub pasjonat informatyki z doświadczeniem.

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 wymóg konieczny (obowiązkowy kontakt telefoniczny i mailowy z koordynatorem –    uczestniczymy w zagranicznych projektach)

- sprawdzenie znajomości języka w trakcie rekrutacji

  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/8/10/XP
  • Umiejętność konfiguracji komputerów PC, MAC
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Umiejętność budowania sieci LAN, WLAN

 Czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód mile widziany (wyjazdy do klientów na terenie woj. mazowieckiego)

- Komunikatywności i entuzjastycznego podejścia do ludzi, chęci samokształcenia i zdobywania wiedzy.

Mile widziane:

*Praktyczna umiejętność administrowania, wdrażania oraz zarządzania systemami operacyjnymi w oparciu o środowisko Windows Server 2008/2012 oraz Linux/Unix, a także środowiska domenowego

Oferujemy:

- uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- wynagrodzenie zależne od umiejętności i ilości realizowanych zleceń

- przyjazną atmosferę pracy

- uczciwe rozliczenia z godzin pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Bardzo prosimy o nazwę pliku CV w formacie imie_nazwisko.[pdf]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mobnet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Firma informatyczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems