Technik Form Wtryskowych

Arche Consulting

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa maszyn: frezarka, tokarka, wiertarka, spawarka plazmowa,
  • naprawa i obsługa matryc,
  • wykonywanie bieżących prac ślusarskich,
  • ścisła współpraca z technikami procesu,
  • działania korygujące i zapobiegawcze.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie w zakresie konstrukcji form wtryskowych w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość obsługi pras wtryskowych (Rep, Rutil, Steinl),
  • uprawnienia spawalnicze (Mig - Mag, Tig, plazma),
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętnośc pracy w zespole,
  • orientracja na ciągłą poprawę.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą atmosferę w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis