Technik farmacutyczny - Drawsko Pomorskie

Praca.farmacja.pl

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
APTEKA CENTRUM ZDROWIA zatrudni do swojej apteki
w DRAWSKU POMORSKIM

Technika farmaceutycznego

Zakres obowiązków:
- obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy,
- planowanie i organizacja pracy
- wykonywanie leków recepturowych

Oczekujemy:
- wykształcenia farmaceutycznego,
- otwartości na pacjenta i chęci pomocy,
- zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- uczciwość.

Naszym Pracownikom oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o najwyższe standardy,
- atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa i premia),
- pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
- dodatkowe ubezpieczenie(grupowe, OC zawodu).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.