Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: technik farmacji

Technik Farmacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie Technika Farmaceutycznego
  • Chęć doradztwa i kontaktu z pacjentem
  • Poszerzanie swojej wiedzy farmaceutycznej
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
  • Umowa o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe
  • Możliwość uczestniczenia i rozwoju w innowacyjnej koncepcji sprzedaży

Prezentacja firmy

KCR PLACEMENT Sp. z o.o. - firma z doświadczeniem na rynku badań ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting