Opis stanowiska pracy

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w dziesięciu placówkach na terenie województwa mazowieckiego, śląskiego i dolnośląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Do pracy w Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym MARIANNA MEDI-system Sp. z o.o., poszukujemy osób na stanowisko:

TECHNIK FARMACJI, miejsce pracy: Majdan k. Otwocka

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych do apteki szpitalnej
  • Wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych komórkom organizacyjnym szpitala
  • Udzielanie informacji o lekach personelowi medycznemu oraz pacjentom
  • Monitorowanie stanów magazynowych leków i wyrobów medycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, uzyskanie tytułu zawodowego technik farmacji lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik farmaceutyczny
  • Udokumentowany 2-letni staż w pracy
  • Wiedza w zakresie procedur specyficznych dla sektora farmacji
  • Doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań, dokładność
  • Komunikatywność, pozytywne podejście do Pacjentów, umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • Znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość umowy o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku leczniczo-rehabilitacyjnym,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzania kompetencji,
  • pracę w miłej atmosferze

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDI-system z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Prezentacja firmy

Firma MEDI- system zajmuje się szczególnymi obszarami świadczeń m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia