Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Technik Farmacji - Stażysta - Sosnowiec.

śląskie

Praca.farmacja.pl

Opis stanowiska pracy

Sieć aptek DR Zdrowie S.A. zatrudni Technika Farmaceutycznego -Staż w aptece w CH Plaza

Oferujemy:
Umowę o pracę
Stabilność zatrudnienia
Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
Motywacyjny system wynagradzania
Pakiet medyczny
Ubezpieczenia grupowe

Oczekujemy:
Wykształcenia farmaceutycznego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Farmacja / Laboratorium