Technik Farmaceutyczny, SUPER-PHARM, Serenada, Kraków

Praca.farmacja.pl

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu apteki, perfumerii, drogerii oraz salonu optycznego w jednym miejscu. Nasze sklepy wyróżnia profesjonalny zespół i niepowtarzalna atmosfera.

Opis stanowiska:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie organizacji pracy apteki, zamówień farmaceutyków i logistyki magazynu aptecznego

  • możliwość wykorzystania swoich atutów, takich jak skrupulatność, systematyczność, dobra organizacja pracy

  • możliwość pracy w otwartej, przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze

Wymagania:

  • przejawia troskę o zdrowie pacjenta i buduje relacje w oparciu o wzajemny szacunek

  • sumiennie i rzetelnie wykonuje powierzone obowiązki

  • posiada praktyczną wiedzę na temat farmaceutyków

  • jest świadomy aktualnych regulacji prawnych i chce zdobywać wiedzę w tym zakresie

  • jest empatyczny, otwarty i dobrze się czuje w pracy zespołowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu.

Oferujemy:

•  Zniżki w Sklepach Super-Pharm
•  Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe
•  Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.