Technik farmaceutyczny - Mysłowice

Apteka Blisko Ciebie

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Apteka "Apteka Blisko Ciebie" w Mysłowicach zatrudni technika farmaceutycznego. Możliwość odbycia stażu zawodowego.

Zakres Obowiązków:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki

- udzielania Pacjentom fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych

- realizacja recept

- sporządzanie i wydawanie leków recepturowych

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (otrzymanie dyplomu potwierdzającego tytuł technika farmaceutycznego)

- umiejętność pracy w zespole, jak i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

- umowę o pracę bez okresu próbnego

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne warunki finansowe

- możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

- stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych – udział w szkoleniach

- możliwość przystąpienia do pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie

- pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole

- poznawanie najnowszych rozwiązań informatycznych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.