Technik farmaceutyczny Görlitz ( Niemcy )

Praca.farmacja.pl

Görlitz, mazowieckie

Miejsce pracy: Görlitz
Poszukujemy osoby do pracy w Görlitz (Niemcy) na stanowisko:

Technik farmaceutyczny

Zadania

- Przyjmowanie receptur i sprzedaż leków

- Przygotowywanie leków recepturowych

Wymagania

- Technik farmaceutyczny

- Umiejętność doradzania i udzielania informacji pacjentom

- Bardzo dobra organizacja i motywacja do pracy

- Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole

- Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace obowiązująca na terenie Niemiec

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfa "Deutsche Apothekenwesen"

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Prace w miłym zespole

- Pomoc w znalezieniu mieszkania

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz aplikacyjny widoczny obok ogłoszenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.