Technik farmaceutyczny Głubczyce

Praca.farmacja.pl

Głubczyce, opolskie

Miejsce pracy: Głubczyce

Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 15 lat. Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie. Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania. Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników. Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni Ci rozwój zawodowy i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Technik farmaceutyczny

Zadania:

• profesjonalna obsługa pacjenta

• doradzanie i udzielanie rzetelnych informacji pacjentom

• wykonywanie leków recepturowych

• monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

• dyplom technika farmacji

• ukończony obowiązkowy staż

• znajomość programu KAMSOFT mile widziana

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• system szkoleń

• udział w rozwojowych projektach indywidualnych

• atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC

• pracę w przyjaznej atmosferze

• poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się Firmie

• pakiet sportowy OK System

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.