Technik farmaceutyczny (Galeria Karuzela)

Praca.farmacja.pl

Budzistowo, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Budzistowo

Opis stanowiska:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie organizacji pracy apteki, zamówień farmaceutyków i logistyki magazynu aptecznego

  • możliwość wykorzystania swoich atutów, takich jak skrupulatność, systematyczność, dobra organizacja pracy

  • możliwość pracy w otwartej, przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze

Wymagania:

Wymagania:

  • przejawia troskę o zdrowie pacjenta i buduje relacje w oparciu o wzajemny szacunek

  • sumiennie i rzetelnie wykonuje powierzone obowiązki

  • posiada praktyczną wiedzę na temat farmaceutyków

  • jest świadomy aktualnych regulacji prawnych i chce zdobywać wiedzę w tym zakresie

  • jest empatyczny, otwarty i dobrze się czuje w pracy zespołowej

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zniżki pracownicze

  • Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.