Jesteśmy największym liderem w produkcji sprzętu gospodarstwa domowego, działającym w ponad 150 krajach na całym świecie. Nasze produkty są sprzedawane pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG, Zanussi.W Polsce rozwijamy się bardzo dynamicznie - posiadamy cztery fabryki: Fabrykę Suszarek w Siewierzu, Fabrykę Zmywarek w Żarowie, Fabrykę Pralek w Oławie oraz Fabrykę Kuchenek w Świdnicy. Nasze Centrum Usług Finansowo-Księgowych i Centum HR znajduje się w Krakowie, a Dział Sprzedaży i Marketingu w Warszawie.

Dołącz do nas!

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.
Electrolux Poland Sp. z o.o. w Oławie szuka kandydatów na stanowisko

Technik Elektryk
Miejsce pracy: Oława

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Electrolux (umowa o pracę)
• Bezpieczne warunki pracy
• Bogate pakiety socjalne (świadczenia świąteczne i wakacyjne, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków, karnety na basen oraz kina, karta Multisport, paczki mikołajkowe dla dzieci)
• Premie za polecenia pracownicze
• System sprzedaży pracowniczej (możliwość zakupu AGD w korzystnych cenach)
• Praca w renomowanej firmie

TWOJE ZADANIA:
• Diagnozowanie, naprawy oraz wykonywanie zmian w programach oraz parametrów pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn
• Praca nad ciągłym doskonaleniem parku maszynowego
• Udział w analizach stanu części zamiennych z uwzględnieniem ich ilości

JEŚLI OCZEKUJESZ:
• Atrakcyjnego wynagrodzenia
• Stabilnych warunków zatrudnienia w międzynarodowej firmie
• Bogatego pakietu benefitów
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Możliwości realizacji ciekawych projektów

JEŚLI POSIADASZ:
• Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane)
• Ok. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
• Znajomość sterowników PLC Siemens S7/S5
• Uprawnienia SEP do 1 kV
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
• Znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej
• Pozytywne nastawienie oraz cechy takie jak: kreatywność i zaangażowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji lub dostarczenie ich bezpośrednio do fabryki przy ul. Ofiar Katynia 5 w Oławie.