Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Technik Elektryk

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Moszna Parcela

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Miejsce pracy: Moszna Parcela (Brwinów)

Nr ref.: TECH/MPB

Czas pracy:

- praca w systemie zmianowym,

- 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

- bieżące usuwania usterek i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń podczas

sortowania automatycznego paczek,

- konserwacja sortera automatycznego, opartego o nowoczesne elementy automatyki

i mechaniki.

Wymagania:

- minimum średnie wykształcenie o kierunku: elektryka, automatyka, elektronika,

- mile widziane uprawnienia SEP typu E do 1 kV ,

- komunikatywność,

- orientacja na szczegóły i rzetelność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- dojazd do pracy z PKP Pruszków lub Dworca Zachodniego,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

ul. Meander 15

02-791 Warszawa

Tel. 731 737 888

godziny otwarcia: poniedziałek- piątek,10.00- 16.00

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.