Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0605

Obowiązki:

- pomoc w uruchamianu i testach maszyn do przeładunku kontenerów
- montaż i wymiana części w maszynach
- montaż podzespołów i instalacji elektrycznych urzadzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
- diagnozowanie i eliminowanie usterek w maszynach / urządzeniach z użyciem narzędzi pomiarowych i programów diagnostycznych
-praca na zewnątrz

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, elektryczne, kierunek: elektryka / mechanika / mechatronika

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane 2-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowości do wyjazdów służbowych, umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, umiejętności pracy zespołowej. Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej. Wymagana specjalność elektryk, mechanik, mechatronik.

Miejsce pracy: Warsztatowa 4, 81-341 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: świadectwa pracy, uprawnienia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: Łukasz Stepień

Telefon: 539 931 770

Email: lukasz.stepien@kalmarglobal.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy