HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się amerykańskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik ElektrykMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Serwis i naprawa urządzeń elektrycznych
  • Wykonawstwo instalacji elektrycznych
  • Konserwacja i naprawy

Wymagania:

  • Umiejętność czytania planów elektrycznych
  • Mile widziana znajomość programów służących do projektowania schematów elektrycznych
  • Znajomość podstawowych symboli elektrycznych
  • Znajomość programów wspomagania projektowania obwodów elektrycznych (Eplan, SEE lub podobny)
  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziana specjalność: elektrotechnika, automatyka)

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Potrzebne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.