Opis stanowiska pracy

Regess jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca zajmuje znaczną pozycję zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Wieloletnie doświadczenie i tradycje budowlane, zdobyte na rynku belgijskim, francuskim, niemieckim i polskim, pozwalają nam obecnie konkurować z międzynarodowymi firmami pod względem jakości i terminowości usług w segmentach budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego, prefabrykowanego oraz ekologicznego.

Obecnie poszukujemy:

Technika – Elektryka

Miejsce pracy: BELGIA (Tessenderlo)

Zakres zadań:

- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych pod kątem elektrycznym, w fabryce produkującej prefabrykaty.

- Zgłaszanie pomysłów mających na celu usprawnienie i zoptymalizowanie pracy powierzonych maszyn (elektryka).

- Opieka nad działaniem maszyn, usuwanie awarii elektrycznych, bieżąca kontrola.

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku, w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem, wymagane jest doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka.

- Dobra znajomość języka angielskiego.

- Uprawnienia SEP.

- Umiejętność czytania schematów eklektycznych.

- Ogólna wiedza z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki oraz znajomość programowania sterowników PLC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Pracę od zaraz (od 05.11.2018)

- Stabilne zatrudnienie, na atrakcyjnych warunkach finansowych.

- Do wyboru umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza.

- Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Dobrą atmosferę pracy.

- Pracę w międzynarodowym środowisku.

- Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
80PLN - 130PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis