Technik elektroradiolog

Praca.farmacja.pl

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Elbląg

Do pracowni RTG poszukujemy technika elektroradiologii.

Obowiązki

  • wykonywanie zdjęć stomatologicznych: punktowe RTG, pantomogram, cefalometryczne,

  • przygotowywanie stanowiska pracy,

  • odpowiedzialność za dokumentację medyczną.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (technik elektroradiologii),

  • punktualność,

  • empatyczne podejście do pacjenta,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • szkolenia specjalistyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.