Opis stanowiska pracy

Praca na tym stanowisku odbywać się będzie w systemie dwuzmianowym: 6.00-14.00/14.00-22.00

Wymagania

Jako technik w naszej firmie odpowiedzialny będziesz za:

  • diagnozowanie i naprawę płyt głównych (laptop, desktop, tablet, serwer) na poziomie komponentów,
  • testowanie płyt głównych w procesie naprawy.

To czego od Ciebie oczekujemy to przede wszystkim:

  • zaangażowania i wysokiej motywacji do nauki nowych rzeczy,
  • wykształcenia średniego/zawodowego lub nabytej dobrej znajomości zagadnień z zakresu elektroniki teoretycznej i praktycznej,
  • podstawowej znajomości komponentów elektronicznych w zakresie ich identyfikacji,
  • podstawowej znajomości MS Office,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego.

Jeżeli szukasz firmy w której możesz zdobyć unikalne w skali kraju doświadczenie -... zapraszamy!
Jeżeli lubisz nowe technologie – zapraszamy!
Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej całości – zapraszamy!
Jeżeli cenisz sobie podejście work-life balance –zapraszamy!

Ivy Technology (dawniej iQor Global Services) to międzynarodowa firma specjalizująca się w naprawie sprzętu elektronicznego. W Bydgoszczy zatrudniamy obecnie 1100 osób, specjalistów z rożnych dziedzin: elektroniki, logistyki, telefonicznej obsługi klienta.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Inżynieria