Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży elektronicznych przyrządów pomiarowych w dziedzinie pomiarów wielkości nieelektrycznych – gazy, spaliny, środowisko pracy.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik Elektronik Serwisu

Zatrudniona osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • Diagnozowanie, naprawa mierników, analizatorów i detektorów gazów,
  • Okresowe przeglądy urządzeń pomiarowych – adjustacja
  • Ocena zgodności urządzeń z WT

Wymagania niezbędne wobec kandydatów:

  • wykształcenie techniczne – elektronika/metrologia elektroniczna
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania mile widziane:

  • doświadczenie w serwisie lub na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • praca w renomowanej firmie z tradycjami od 1947roku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • motywujące wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży elektronicznych przyrządów pomiarowych w dzied... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna