Technik Elektromonter

Grupa Outworking

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres zadań:

  • montaż maszyn prototypowych, okablowanie ich i pomoc w uruchomieniu,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • wykrywanie i usuwanie uszkodzeń instalacji elektrycznych,
  • budowanie i instalowanie punktów odbioru energii elektrycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie z zakresu elektroniki, elektrotechniki lub pokrewnych,
  • podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki, mechaniki i pneumatyki,
  • umiejętność interpretacji schematów obwodów elektrycznych,
  • umiejętność interpretacji rysunków technicznych,
  • samodzielność, dokładność, systematyczność i terminowość.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po pół roku,
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, z możliwością negocjowania stawki,
  • pracę w godzinach 6:30-14:30 z możliwością modyfikacji,
  • pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym zakładzie pracy,
  • wsparcie doświadczonych pracowników na każdym etapie pracy.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem opcji "Aplikuj".

Informacja pod numerem telefonu: 605 222 774.

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja