Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Technik ds. Zakupów

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska pracy:

  • Tworzenie zamówień w systemie SAP
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i ich analiza
  • Zapewnienie płynności produkcji poprzez terminowe dostawy towarów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziani absolwenci na kierunkach logistycznych, mechanicznych itp.
  • Bardzo dobra obsługa MS Office w szczególności exel
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność planowania, przewidywania i podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 3000 brutto
  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia bezpośrednio w firmie Klienta
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pracowniczych : karta sportowa, prywatne ubezpieczenie, pakiet zniżek Adecco + Club

Poleć ofertę znajomym!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Numer referencyjny: TIM/07/17/SOS
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.