Technik ds. Utrzymania Ruchu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Ciekawa, samodzielna rola dla osób posiadających doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, który jest częścią globalnej sieci firm produkujących termoplastyczne mieszanki polimerowe w zakładach na całym świecie poszukujemy osoby, która wesprze projekt greenfieldowy i powstanie nowej fabryki, z doświadczeniem na stanowisku:

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za utrzymanie parku maszynowego oraz ciągłości procesów produkcji w oparciu o zapewnienie sprawności maszyn, instalacji używanych w procesie,
  • Nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Identyfikowanie usterek technicznych, ocena oraz ich usuwanie, działania mające na celu zapobiegać ponownym usterkom,
  • Uczestniczenie w naprawach, przeglądach oraz konserwacjach urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • Planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, składanie zamówień na nowy sprzęt,
  • Wsparcie inżynieryjne dla nowych instalacji zakładu, w tym planowanie, projektowanie, zakup, instalacja i uruchomienie nowych maszyn,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi, dostawcami,
  • Współudział w realizacji inwestycji i modernizacji urządzeń.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża chemiczna),
  • Wykształcenie wyższe, techniczne (mile widziane),
  • Doświadczenie w proponowaniu i wdrażaniu działań zapobiegawczych mających usprawnić produkcję,
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny,
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę przy greenfieldowym projekcie, w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju wraz ze wzrostem firmy,
  • Wdrożenie i wsparcie specjalistów, zespołu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page